GM i strona internetowa

Jak młodzi redaktorzy są wdrażani do swojej pracy?

Jednym z założonych sobie celów w strategii rozwoju naszego Towarzystwa jest rekrutacja  i szkolenie młodych redaktorów dostarczających artykuły do naszego miesięcznika oraz publikacje online artykułów z miesięcznika “Grünberger Monatsblatt”. Troszczymy się, aby krąg tych młodych ludzi się zwiększał, dodajemy im odwagi i wspieramy ich podczas pracy nad publikacjami. Została zorganizowana wizyta studyjna oraz warsztaty teoretyczne w Bibliotece Wojewódzkiej. Odbyły się również warsztaty dotyczące prawidłowego redagowania tekstów literackich, fotograficzne, filmowe, dotyczące obróbki obrazu oraz związane z trikami marketingowymi podczas promocji nowego produktu.

Warsztaty przyczyniły się do tego, że nasi młodzi członkowie publikują coraz bardziej różnorodne treści, również można zaobserwować wzrost jakości tych publikacji, artykuły są ponadto systematycznie publikowane.

Bardzo ważnym zadaniem jest modyfikacja i przebudowa strony internetowej, która została przeprowadzona przez Filip Skibińskiego, członka Towarzystwa.

  • został stworzony nowy layout
  • został wprowadzony licznik wejść
  • zostały dołączone nowe funkcje
  • są prowadzone konsultacje z młodzieżą, czytelnikami jak ma wyglądać nowa strona internetowa
  • obecnie są wprowadzane wszelkie dane z poprzednich lat

Strona będzie gotowa pod koniec tego miesiąca.
 Zapraszamy pod adres : www.tskmn.pl/

Opracowanie grupa Młodych Redaktorów przy TSKMN /
opieka merytoryczna Iwona Wysocka (Asystent edukacji kulturalnej)